Jamkovka

Vážení sportovní přátelé,
Zámecký golfový club Kravaře pro golfovou sezonu 2018 vypisuje

MISTROVSTVÍ ZGCK VE HŘE NA JAMKY 2018

Kategorie:
1. muži
2. ženy

Soutěžní výbor: Jiří Paťava, Miroslav Kupka, Josef Řeřicha

Pravidla: Zápasy ve skupinách hrají muži ze žlutých a ženy z červených odpališť. Zápasy ve skupinách se hrají na 18 jamek, v případě nerozhodného výsledku získává každý hráč 0,5 bodu. Ze skupiny postupují vždy 2 hráči/hráčky. 

K zápasům vyzývá vždy hráč s vyšším HCP hráče s nižším HCP. Pokud hráč s nižším HCP výzvu nepřijme, má povinnost nabídnout vyzyvateli jiný termín. V případě, že se hráči nejsou schopni domluvit na termínu odehrání hry, určí jim termín (s ohledem na časové možnosti hráčů) soutěžní výbor. Pokud se hráč ve stanovený termín k zápasu nedostaví, prohrává. 

Po odehrání hry jsou hráči povinni zapsat výsledek zápasu do tabulky Mistrovství klubu ve hře na jamky umístěné na nástěnce v recepci klubu. Hraje se dle platných pravidel golfu a místních pravidel, hra je ukončena, když jeden z hráčů vede o více jamek, než zbývá ke hře.

Po odehrání základní části bude zveřejněn pavouk z hráčů, kteří postoupili do vyřazovacích bojů. 

Zápasy vyřazovací části se hrají z bílých, resp. modrých odpališť. V případně nerozhodného výsledku po 18 odehraných jamkách se hrají postupně další jamky od jamky č. 1  do rozhodnutí.

STK klubu

Komentáře jsou vypnuty.