Je za námi 2. ročník klubového turnaje na PENATI

Tak jako loni, tak i letos mohli členové ZGCK využít možnosti a zahrát si golf na Penati (Slovenská republika). Penati Golf Resort se nachází cca 30 km od českých hranic a k dispozicí má dvě 18-ti jamková hřiště. Obě hřiště jsou velmi vkusně vsazeny do místní krajiny a spíš než na Slovensku máte pocit, že jste ve Středomoří. První den jsme hráli hřiště s názvem Legend. Druhý den jsme měli možnost zahrát si hřiště Heritage. Ubytování bylo zajištěno přímo u hřiště ve vilkách, popř. v hotelu Karpaty, který je cca 20 minut od hřiště. Turnaje se zúčastnilo 45 hráčů, byl dvoudenní a  rozdělen do kategorie muži 0-54 HCP a ženy 0-54 HCP. Mužskou kategorii vyhrál Martin Pater a nejlepší ženou byla vyhlášena Pavla Šidáková. Ve fotogalerii můžete vidět nejen krásy místního hřiště, ale i vítěze jednotlivých kategorií. Velkým zpestřením dvoudenního turnaje byla návštěva v Zámeckém vinařství Bzenec. Po prohlídce vinařství jsme měli možnost formou řízené degustace ochutnat místní víno.