Newsletter duben 2016

Vážení golfoví přátelé,
zasíláme Vám informace o novinkách a aktuálním dění v ZGC Kravaře. Pro aktuální informace o klubovém dění prosím také sledujte klubový facebook www.facebook.com/zgckcz/

Prezidentský pohár 2016
Děkujeme všem přihlášeným na golfovou túru Prezidentský pohár 2016 za včasné přihlášení, všechna místa jsou již prodána. Všem dalším zájemcům o přihlášení do túry se omlouváme, kapacita túry je omezená. Zájemci o místa náhradníků se mohou hlásit u V. Dericha (734 399 107), případná uvolněná místa v túře budou nabídnuta náhradníkům v pořadí, v jakém se přihlásí.
Zahajovací turnaj Prezidentského poháru se koná již za 14 dní – 24.4. v Kravařích.
Informace o Prezidenstkém poháru – www.zgck.cz/prezidentsky-pohar/

Kravaře Open 2016
I v letošním roce jsme pro vás připravili golfovou túru, která se kompletně odehraje na našem domácím hřišti – Kravaře Open 2016. Hrát budeme 9 kvalifikačních turnajů + finále, novinkou bude, že se budou hrát i jiné formáty než klasický stableford …
Informace o túře Kravaře Open najdete na www.zgck.cz/kravare-open/

Mistrovství klubu a Mistrovství klubu v jamkovce
Mistrovství klubu ve hře na rány letos proběhne formou dvoudenního turnaje 17.-18.9. Hrát budeme z bílých (muži) a modrých (ženy) odpališť. Mistrovský titul budou obhajovat mladé klubové naděje Eliška Ostroborodová a Jan Jedlička.
Přihlásit se můžete na www.cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=475622288

Mistrovství klubu ve hře na jamky letos proběhne ve 3 kategoriích. K tradičním kategoriím (muži, ženy) jsme letos přidali i kategorii Senioři 55+, ve které se utkají o titul mistra klubu společně dámy i pánové ve spodní věkové hranici 55 let. Mistry klubu v jamkovce za rok 2015 jsou Adéla Kerlinová a Mirek Kupka, kteří čekají na své vyzyvatele.
Přihlášky do jamkovky přijímáme do 22.5. 2016 na emailu zgck@zgck.cz.
Další informace o jamkovce najdete na www.zgck.cz/jamkovka-2016/

Komentáře jsou vypnuty.