Skupinové kurzy

Pro další informace a přihlášení na kurz kontaktujte Jiřího Paťavu, tel 777 626 444, stk@zgck.cz Kurz bude probíhat v tréninkových prostorách Silesia Golf resortu.

8.8. 2020 od 15:30 do 18:30 – poslední 3 volná místa
KURZ PATOVÁNÍ A KRÁTKÉ HRY
Kurz je určen všem golfistům, kteří by rádi zlepšili své výsledky na hřišti. Čeká na Vás intenzivní 3 hodinový trénink ve skupinách o max. 5 golfistech na jednoho trenéra, ve kterém se dozvíte celou řadu zajímavých tipů a doporučení, jak zlepšit svou krátkou hru a patování a jak efektivně tyto dovednosti trénovat. Trenéři zkontrolují Váš postoj, držení hole, míření, naučí Vás hrát přihrávky s různou trajektorií letu míče, naučíte se hrát přihrávky z nakloněné roviny (rány z kopce, do kopce) a z roughu.
Cena kurzu pro členy Zámeckého golf clubu Kravaře 790 Kč.*
Cena kurzu pro ostatní zájemce 990 Kč.*
* v ceně kurzu jsou zahrnuty míče na driving range

KURZ HRY Z BUNKERU A Z OBTÍŽNÝCH POZIC
Dělá Vám potíže vyhrát míč z písku? Nevíte, jak hrát z vysoké trávy? Neumíte se správně postavit k míči, když hrajete z kopce nebo do kopce. Pak je právě pro Vás určen tento kurz. Naši trenéři Vás ve 3 tréninkových hodinách naučí bezpečně vyhrát míč z bunkeru jednou ranou tak, aby Vaše skóre zbytečně nenarůstalo. Dále Vám poradí, jak efektivně hrát v obtížných situacích, které na golfisty na hřišti čekají. Trénovat budete ve skupinách o max. 5 golfistech na jednoho trenéra.
Cena kurzu pro členy Zámeckého golf clubu Kravaře 790 Kč.*
Cena kurzu pro ostatní zájemce 990 Kč.*
* v ceně kurzu jsou zahrnuty tréninkové míče

Komentáře jsou vypnuty.