Nápověda

Přihlášení

Odkaz k přihlášení najdete v horní liště webu vpravo – Přihlásit.

K přihlášení použijte jako Uživatelské jméno své registrační číslo na ČGF ve formátu 0000000 a heslo, které Vám bylo vygenerováno nebo jste si nastavili. Vyplněný formulář potvrďte kliknutím na tlačítko „Přihlásit“.

Pokud heslo nevíte a máte správně nastaven e-mail ve svém profilu, můžete si jej nechat vygenerovat – dále postupujte podle části „Zapomenuté heslo“.

Prihlaseni_Okno

Zapomenuté heslo

Zapomenuté heslo si můžete nechat poslat pomocí formuláře, na který přejdete z přihlašovacího okna kliknutím na odkaz „Zapomněli jste heslo?“.

Do formuláře zadejte Uživatelské jméno (své registrační číslo na ČGF ve formátu 0000000) nebo e-mail, který máte u Vašeho účtu nastaven. Vyplněný formulář potvrďte kliknutím na tlačítko „Nové heslo“.

Pokud si nejste jist, zda máte u Vašeho účtu nastaven správný e-mail, či Vám nedošel e-mail s heslem do 30 minut, kontaktujte prosím administrátora webu a popište do e-mailu uveďte Vaše registrační číslo na ČGF a Váš problém.

ObnovitHeslo_Okno

Změna hesla a dalších údajů

Po přihlášení je možno si heslo změnit – horní lišta – Profil.

Ve svém profilu si také ověřte, zda je správně uveden Váš e-mail. Na tento e-mail Vám budou chodit případně reakce v diskuzi, pokud si nastavíte sledování, nebo informace jak postupovat v případě zapomenutí hesla.

Změny ve formuláři uložíte kliknutím na tlačítko „Aktualizovat“.

Profil_Editace

Kontakt na Administrátora webu

Pokud máte jakékoliv problémy s webem, přihlášením či s posláním zapomenutého hesla, kontaktujte administrátora webu na e-mailu radka.dybowicz@gmail.com.

Komentáře jsou vypnuty.