Prezidentský pohár 2016 – ohlasy a připomínky

Vaše ohlasy a připomínky k túře přivítáme, pište na zgck@zgck.cz

Ahoj,
děkuji za flajt. Super hra, super zázemí, skvělý rozhodčí a super oběd i atmosféra. Prostě super turnaj. Až na to počasí.

Prostě děkuji Tom.
— S pozdravem
Tomáš Basel-NASUS


Vážení přátele,
Děkuji za uspořádání nedělního turnaje. Je fajn, že se v klubu něco děje a členové klubu se scházejí a příště si zahrajeme i na jiných hřištích.

Mám návrh, jestli by se místo občerstvovacích stanovišť nemohlo řešit občerstvení na hřišti bagetou a vodou, nebo minerálkou na začátku do bagu.
Když jsme míjeli první občerstvení, tak bylo ještě brzy po snídani a když jsme dorazili na druhé občerstvení, tak už tam nic k jídlu nebylo.
Určitě by to prospělo plynulosti hry na těžkých hřištích například na Ostravici, abychom nehráli 7 hodin z důvodu zastávek na občerstvení.

Na rozdíl od kolegy, jehož příspěvek jste uvedli na stránkách klubu, který byl nadšený obědem, tak jsme asi měli smůlu, že jsme přicházeli ze vzdálených jamek až mezi posledními a jídlo – losos s koprovou omáčkou, bylo vysušené a brambory nedovařené, zákusek už nezůstal. Potřebuji dietu na léto do plavek J, tak mi o zákusek nejde, ale… Někteří měli velký hlad, asi na ně taky nezbyla svačina na hřišti J.

Těším se na Olomouc.
Zdravím
Luboš Zábojník


Vážení golfisté, rád bych poděkoval za první turnaj v rámci Prezidentského poháru.

Jak někteří víte, jsem hráčem nejen s herním hendikepem, ale bohužel již několik let i s hendikepem zdravotním, proto se velmi rád setkám v rámci turnajů s tolika hráči, na nejbližších hřištích . S hráči které jsem vídával začínat a zdokonalovat svou hru golfu na driving range.

Ač se účastním občas i turnajů v rámci Asociace hendikepovaných golfistů CZDGA po hřištích v ČR. s vlastní zkušenosti s občerstvením je to všude velmi podobné , snídaně je, -nebo taky není, někdy beru vlastní, pro jistotu. Svačina, banán tyčinka,-oběd je vždy , zákusky, koláče málo .Proto si vozím svačinu navíc vlastní + čaj- nyní se hodil, více, jak voda.

Po hře je to vždy a všude velmi hektické, odevzdat skórkarty, rychlý oběd, vyhlášení a šup domů 15, 30 , 350 i 650 km- Vlak +bus + auto

A Co zlepšit v Kravařích a jinde? Toť otázka na organizátory.

Jen to teplo nyní chybělo, kotelník asi usnul a nezatopil na hřišti , snad příště, jen jak to ty dámy udělaly, že jim na 7 jamce svítilo sluníčko , Holt, jsou dobré.

Už se těším na Olomouc, jistě bude lepší počasí , á bude to tam padat lépe. 

Zdraví a na všechny se těší i na panoramata ve VÉSCE u Olomouce.
Zbyněk Vavrečka :-):-):-)


 

Chtěl bych poděkovat všem, kteří se jakkoliv podíleli na přípravách nejen 1. turnaje, ale celého Prezidentského poháru 2016. Věřím, že všechny turnaje se vyvedou minimálně stejně, jako premiérové měření golfového umění na domácím hřišti a velmi se těším na další moravské resorty.

Golf hraji teprve krátce a nemohu zatím srovnávat organizaci turnajů v jiných golfových klubech. Já jsem byl s celkovou organizací i zajištěním stravování v Kravařích velmi spokojen. K snídani jsem přišel včas, takže jsem si mohl vybrat z bohatého bufetu. Svačina podávaná na hřišti je dle mého názoru mnohem lepší, než si nést cokoli k zakousnutí s sebou v bagu. A to nejen pro ty, kteří studeným bagetám příliš neholdují. Bylo z čeho vybírat a to dokonce v obou budkách. Z obědového menu jsem si vybral lososa a opravdu jsem si pochutnal. Hrálo se velmi svižně a byl jsem překvapen, že při účasti 115 hráčů bylo hřiště volně průchozí a bez čekání.

Jediné negativum nedělní procházky v Kravařích vidím v mé hře, ale s tou organizátoři bohužel nic neudělají 🙂

Ještě jednou děkuji a těším se na příští týden v Olomouci.
Petr Cigánek

Komentáře jsou vypnuty.